Info: (7) 414 211
EST | ENG | RUS

TERE TULEMAST !

Pakkume traditsioonilisi kalatooteid Teie igapäevasele toidulauale ning hõrgutavaid mereande pidulikeks puhkudeks!

Kõrveküla Kalatööstuse AS on Eesti erakapitalil phinev ettevõte, mis tegutseb kalaturul aastast 1996. Aegade jooksul oleme omandanud rohkelt kogemusi kalade töötlemisel, arendanud toodangu kvaliteeti ja maitseomadusi. Vajadus täiustada tehnoloogiat ning laiendada sortimenti tingis uue tootmishoone ehitamise Tartu lähistele Kõrveküla, mis tunnustati Eesti Vabariigi ja Euroopa Liidu direktiividele vastavaks.

Töötleme nii kodumaiseid mere- ja mageveekalu, lõunamaiseid ookenikalu kui ka põhjamerede vääriskalu. Ettevõtte tehniline baas võimaldab valmistada kuum- ja külmsuitsutatud, soolatud, marineeritud, kuivatatud ning vinnutatud tooteid, pakkume ka erinevas töötlusastmes sügavkülmetatud produkte.
Oleme orienteeritud Eesti siseturule ja välisturgudele ning sellest lähtub ka hiinnapoliitika - püüame hoida hinnataset võimalikult madalal, valmistada taskukohast ning kõigile maitsvat kala.

Meil on üle 200 partneri nii suurte kaubanduskettide kui tillukeste toidukaupluste hulgas, teeme koostööd mitmete hulgifirmadega. Arendades logistikat, püüame tagada klientide korrektse teenindamise ning tellimuste kiire täitmise.
Rõõmustame meeldiva koostöö üle seniste partneritega, teretulnud kõik uued huvilised!

Kõrveküla Kalatööstuse AS on saanud toetust Euroopa Kalandusfondilt:


AS Kõrveküla Kalatööstuse.

Tartu, Kõrveküla
info telefon: (7) 414 211.
E-mail: info@suitsukala.ee